Chondromalacja rzepki i bóle kolan

Mam problem z kolanami i kością strzałkową. Czy da się zregenerować główkę kości strzałkowej? Cierpię na chondromalację rzepki obustronnie. Jestem po kilku artroskopiach stawów kolanowych. Szukam kliniki bądź lekarza, który jest w stanie mi pomóc. Odczuwam ból w kolanach. Proszę o pomoc. Męczę się już kilkanaście lat odkąd miałem skręcone kolano, a potem zaczęły mi kolana uciekać na boki. Od tej pory obciążyłem kości strzałkowe. Ortopeda, u którego byłem zaproponował mi jedynie wkładki.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był jakiś Uraz? Czy występował kiedykolwiek obrzęk stawów kolanowych lub innych stawów. Proponuje konsultacje ortopedy i reumatologa