Ciągle mokre dłonie i stopy u 28-latka

Miałem wszystkie badania krwi moczu Odwiedziłem laryngologiczna,dermatologa,wenerologa,specjalistę od nowotworów jamy ustnej i nic, wszystko w normie,dodam iż mam ciagle mokre dłonie i stopy,biorę prysznic 2 razy dziennie po chwili znowu są mokre,badania tarczycy w normie.Prosze Pana doktora gdzie moge sie udać, jestem załamany a mój stan zdrowia z dnia na dzień jest gorszy nocne poty obniżona temperatura 35,7

Lek. Marta Gryszkiewicz

Sugeruję skonsultować się z endokrynologiem i psychologiem. Wskazana diagnostyka ewentualnych zaburzeń hormonalnych. W przypadku ich wykluczenia upatrywałabym przyczyny w zaburzeniach psychologicznych,które mogą zostać zdiagnozowane przez psychologa lub psychiatrę.