Ciąża bliźniacza a poród naturalny

Witam.Obecnie jestem w 36 tyg.ciaza blizniacza dwuowod.dwukosm.Dziecko na dole ulozone miednicowo a u gory glowkowo. Morfologia,cisnienie,mocz w normie. W 13tyg.stwierdzona tachykardia zatokowa. Najw.puls zanotowany 170.Lekow obecnie nie biore. Od 4 miesiecy bol kosci na wzgorku łonowym.Czy noge rodzic naturalnie czy lepiej przez cc?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ułożenie miednicowe jednego dziecka, szczególnie w pierwszej ciąży może być wskazaniem do cc.
Pozdrawiam