Co jest powodem blokady w nawiązywaniu nowych znajomości?

Witam jestem młodym chłopakiem w wieku 22-lat , mialem moze z trzy kolezanki w zyciu w takim juz dojrzalszym okresie 18/20 lat. Ale nigdy nie doświadczylem relacji bycia w związku z kobieta , gdy widze pary przytulajace sie na ulicach , ogarnia mnie zazdrość. Nie jestem typem imprezowicza , nawet studentem , zwykłym gościem po zawodowce , który w przyszłym roku ewentualnie podejdzie do matury , to tez mam blokadę Z możliwością nawiązywania jakich kolwiek znajomości

Dzień dobry,
Z Pana wypowiedzi wynika, jakoby miłość była przeznaczona dla studentów - a przecież tak nie jest, ludzie niezależnie od wykształcenia i zawodu znajdują sobie swoją "drugą połówkę". Czy Pana koledzy, że szkoły, czy podwórka nie chodzą na imprezy? Trudno powiedzieć, dlaczego ma Pan "blokadę", o której Pan pisze. Myślę, ze warto byłoby pójść na jakąś terapię i popracować nad poczuciem własnej wartości. A może warto podjąć jakąś aktywność, wybrać siew miejsce gdzie przychodzą młode kobiety, np. na jogę, kurs tańca i tym podobne zajęcia? Obecnie wiele osób poznaje swoich partnerów przez internet.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.