Co jest powodem mdłości podczas prowadzenia samochodu?

Witam. Od jakiegoś pół roku robi mi się słabo gdy prowadzę auto na dłuższych trasach szczególnie. Nie mdleje, bo zjeżdżam na pobocze i otwieram okna. Rzadko zdarza się to w domu, ale tez zdarza. Do tego słabnie pamięć i koncentracja , choć śpię po 7h. Do tego straszne wory pod oczami i ciagle jestem zmęczona . Lekarz rodzinny wspomniał o niedoczynnosci tarczycy, ale TSH jest min poniżej normy . Dostałam tez skierowanie do neurologa. Mam 41 lat. Co mi jest ????

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna pani przejść dokładną diagnostykę neurologiczną oraz jeśli ta nie wykaże nieprawidłowości również internistyczną i psychiatryczną (osłabienie koncentracji i pamięci może wynikać z zaburzeń afektywnych, aczkolwiek nie wyjaśnia zasłabnięć). Diagnostyką powinien pokierować jeden z lekarzy prowadzących, który będzie monitorował pani stan kliniczny.