Co jest powodem nieregularnych cykli miesiączkowych i jakie dalsze kroki podjąć?

Witam Mój problem tkwi w nieregularnych krwawieniach miesiączkowych czasami mam krwawienie z odstępem tygodnia dwóch a teraz nie mam miesiączki od 2 miesięcy nie jestem w ciąży robiłam badania hormonalne pokazywałam lekarzowi dostałam luteinę ale niestety brak miesiączki w dalszym ciągu Wyniki badań :FSH=9,7 LH=2,1 Prolaktyna 150 T3=5,4 T4=16,7 TSH =1 Progesteron 1,0 Jakie postępowanie powinnam podjąć Proszę oddzielenie mi odpowiedzi

Lek. Tomasz Budlewski

Dalsza diagnostyka hormonalne przez ginekologa lub endokrynologa