Co jest powodem trudności w oddychaniu u osoby podczas grillowania?

Dzień Dobry . Potrzebuje pomocy Dziś gdy grilowałam z Chłopakiem( Oskarem ) dostał ataku Oskar mówił że nie umie oddychać ze połknął Ose próbowałam zrobić coś kazałam mu zwymiotować próbował lecz nic po jakiś czasie to puściło dałam mu suchy chleb i kazałam popijać wodą . Oskar skarżył się że coś go zaciska na " Jabłku Adama " czuł takie zwężenie tak jak by się coś ze sobą ściskało wspominał że kręci mu sie w głowie lecz nie stracił przytomności po jakieś chwili przeszło lecz powracają te ścisniecia . Oskar pali E-Papierosy Ma Tak piwrwszy raz . Co mu dolega Powinniśmy iść z Tym do lekarza ? Boję się że W nocy może sie udusić.

Lek. Wojciech Zygmunt

Wywiad wskazuje, że mogła to być reakcja alergiczna pod postacią obrzęku naczynioruchowego. Warto udać się do lekarza jak najszybciej, gdyż ewentualne ukąszenie przez owada w okolicy dróg oddechowych oraz obrzęk tej okolicy może być niebezpieczny dla życia. Pozdrawiam i życzę zdrowia.