Co mogą oznaczać bardzo obfite miesiączki?

Witam. Jestem rok po cc, pod koniec roku chciałabym zajść w drugą ciąże i spróbować urodzić sn...pierwaszą miesiączke dostałam 3 miesiące po cc, wszystkie regularne, takie jak przed ciążą ale moje ostatnie dwie miesiączki są bardzo obfite z bardzo dużymi skrzepami. Czy to może oznaczać jakieś problemy ? zrosty? żadnych innych dolegliwości nie mam, a lekarz dopiero za miesiąc. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być może zaburzenia hormonalne proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa