Co mogą znaczyć takie problemy z jedzeniem u niemowlaka?

Witam mam pytanie odnośnie mojej 5 - tygodniowej córki. Od tygodnia denerwuje się przy piersi. Pokarm mam, brodawki są duże, nie ma problemu z ich złapaniem. Ssie spokojnie dopiero gdy jest bardzo senna lub zmeczy się marudzeniem. Od od dwóch dni mamy duże upały więc córeczka chce ssać często a krótko. Od tego czasu robi też spienione kupki. Nie ma gorączki. Bardzo proszę o poradę.

Jeśli jest Pani zaniepokojona warto udać się do pediatry, aby zbadał córkę i zobaczył jak wygląda karmienie. Z poziomu portalu trudno postawić diagnozę. Być może warto uzupełniać laktazę i podawać lek Delicol , jednak to po konsultacji lekarskiej.