Co może oznaczać świąd odbytu 20-latka?

Mężczyzna 20 lat, od jakiegoś czasu swedzi mnie odbyt, jak siedzę mniej jak się ruszam trochę bardziej do tego po wypróżnieniu kiedy dokładnie się podetrę i jest czysto na papierze po ok. 30 minutach funkcjonowanie znowu papier jest bardzo ubrudzony kupą. Nie mogę też dobrze się wypróżnić zawsze zostaje coś czego nie mogę wypchnąć a potem czyszczę to papierem. Proszę chociaż o nakierowanie co to może być.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udac się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.