Co może znaczyć kłucie w klatce piersiowej?

Witam, w wyniku EKG wyszło mi ujemne aVL oraz V3, w których dokładnie zespół QRS jest ujemny a załamek T dodatni, dodam jeszcze, że odprowadzeniu III widoczny jest jedynie QRS, nic więcej. Jakiś czas temu czułam kłucie w klatce piersiowej. Co to może oznaczać?

Szanowna Pani, ekg powinien zinterpretować lekarz pierwszego kontaktu. Kłucie w klatce piersiowej najczęściej oznacza tzw nerwoból