Wysokie ciśnienie przy chorobie serca, ból w klatce piersiowej

Zadawałam wcześniej tutaj pytanie że mam wysokie ciśnienie przy chorobie serca. W środę byłam u lekarza prowadzącego robił mi echo serca ale nic nie wyszło . Serce nadal mnie boli i czuje ból w klatce . Serce często mi szybko bije . W ekg wyszło mi że mam ujemne(?) ułamki.Lekaka zapisala mnie na oddział 3 czerwca .

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Ujemne załamki w EKG w niektórych odprowadzeniach są normą. Jeśli chodzi o Pani dolegliwości to wymagana jest szersza diagnostyka kardiologiczna - proszę konsultować się z lekarzem prowadzącym odnośnie dalszego postępowania.