Co oznacza ból z prawej strony wzgórka łonowego?

Dzisiaj od rana pojawił się u mnie ból z prawej strony wzgórka łonowego promieniujący na prawy pośladek,okolice ledzwiową i trochę na prawą nogę.Bol przychodzi falami i jest raczej średni a mimo meczacy. To nie jajniki a znacznie niżej. Czy może to być coś z pęcherzem lub zapalenie przydatków? Nie czuje szczypania ani pieczenia przy oddawaniu moczu ale chodzę do toalety częściej niz zwykle. Dodam ze 9 dni temu skonczylam brac antybiotyk Macromax na zapalenie zatok a wczoraj troche przemarzlam.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć