Co oznacza opis EKG i czy mogę biegać?

Dzien dobry. Mam 21 lat, waga 64, 175cm. Robil EKG i mam taki opis: Rytm zatokowy prawidlowo czesty. PQ-146ms. Wysoki woltaz QRS-i zlamek q w V-4-6 - mlody wiek. Do wykluczenia przerost lewej komory. Czy wszystko dobrze i moge dalej biegac? Dziekuje

Sam biegam. Proponuję wizytę u kardiologa oraz wykonanie badania "Echo serca" - usg serca. Wówczas można potwierdzić / wykluczyć przerost mięśnia LK. Do tego czasu intensywne treningi raczej przeciwwskazane. Serdecznie pozdrawiam.