Co oznacza ropna wydzielina z rany?

Szkło poraniło mi rękę. Byłam w szpitalu, ale lekarz powiedział, że nic nie widzi. Nie sprawdził dokładnie, czy nie mam szkła. Rana nie jest duża, ale zrobiła się żółta i wydziela się z niej ropa. Odkaziłam ją dosyć dokładnie i użyłam aloesu. Nie planuję pójść drugi raz do lekarza, bo to bezsensu. Jak domowymi sposobami podleczyć taką ranę?

Lek. Paweł Szadkowski

Należy ranę regularnie okdażać - może Pani kupić ocetenisept. Jeśli stan się nie będzie poprawiać, może jednak zajść konieczność rewizji rany.