Co oznacza RTG klatki piersiowej 26-latka?

Zrobilem ostatnio rtg klatki piersiowej poniewaz wypluwalem jakis czas temu krew i strasznie mnie kulo Opis jest taki Wneki plucne zageszczone najprawdopodobnie na tle naczyniowym Katy p/z wolne serce nue poszezone

Lek. Michał Lenard

Wynik jest prawidłowy, ale powinien zostać oceniony przez lekarza zlecającego badanie, który zdecyduje o dalszym postępowaniu. Konieczna może być dalsza, dokładniejsza diagnostyka. Pozdrawiam!