Co oznacza uczucie ciężkich nóg?

witam.mam 32 lata,mam uczucie ciezkiej prawej nogi,lydki,jest opuchnieta,do tego zaburzone czucie w prawej stopie,co to moze byc? mam zatkane prawo ucho,ide do laryngologa w kwietniu,ponizej platka ucha male zgrubienie wielkosci ziarnka grochu,co to moze byc? i ostatnia sprawa obrzeki,kostek,twarzy,palcow u rak z czego to moze byc? prosze o pomoc jakie badania wykonac?dodam,ze moja dieta jest ozbawiona witamin,nie jem wogole nabialu,malo warzyw,owocow wcale,miesa brak.

Lek. Michał Lenard

Konieczna będzie w Pani przypadku wizyta u lekarza rodzinnego, który Panią zbada, zleci odpowiednie badania i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!