Co oznacza wynik badania EKG i bradykardii zatokowej?

Witam serdecznie, W poniedzialek mialam badanie ekg- stwierdzono EKG - Bradykardia zatokowa 56/min; a dodatkowo mozliwe powiekszenie lewego przedsionka (-0.1mV P W V1/V2); istotne odchylenie osi w lewo (s qrs < -30); niepelny blok prawej odnogi (90 ms czas qrs, koncowe r w v1/v2, 40 ms s w I/aVL/V4/V5/V6); mozliwy zawal sciany dolnej (30 ms Q W II/aVF), prawdopodobnie przebyty; nieprawidlowe ekg; interpretacja sluszna dla wieku 40 lat (mam32) Rytm komor- 65 bpm czas pr 173 ms czas qrs 99ms qt/qtc 395/404 ms osie p-r-t 45 -80 26 sr.rr 934 ms qtcb 408 ms qtcf 404 ms

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena wizualna ekg a nie zapis z maszyny proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego