Co oznacza wynik krzywej cukrowej w 24. tc?

Witam. Mam problem odnośnie krzywej cukru. W tym momencie jestem w 24 TC. Wynik na czczo 82. Wynik po godzinie po wypiciu 75 g glukozy 167. Wynik po 2 godzinach 145. Oczywiście lekarz wyda swój osąd ale wizyta u ginekologa dopiero za tydzień. Ja chciałabym zasięgnąć opini czy bardzo powinnam się stresować tą glukozą? I czy już to oznacza cukrzycę ciążową. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Żeby rozpoznać cukrzycę ciążową, poziom gluzozy po godzinie musi być >18O, a po 2 godzinach 153-199.
Pani wyniki są w normie.