Co oznacza znamię na brzuchu?

Na brzuchu zauważyłam zmianę ok 4mm (nie wiem jak długo tam jest bo nigdy nie zwracalam na to uwagi, na pewno mam ja 2 lata ). Wyglądem przypomina sadzone jajko.Ciemniejsze w środku o regularnym okrągłym kształcie. Żadnych innych objawów nie zauważyłam. Czy to coś groźnego?

Lek. Katarzyna Szymczak

Można to dokładnie ocenić jedynie badaniem dermatoskopowym.
Pozdrawiam

A w jaki sposób bez obejrzenia zmiany ktokolwiek ma odpowiedzieć Pani na pytanie czy ta zmiana jest groźna czy też nie. Należy uda sie do dermatologa wykonac badania i dopiero lekarz moze postawic diagnoze