Co oznaczają czerwone plamki na penisie i czy może to świadczyć o grzybicy?

Od jakiegos czasu problemy z oddawaniem moczu ( okolo roku ) -czeste oddawanie moczu , mocz przerywany, problemy z rozpoczeciem oddawania moczu.Dziewczyna I seks od okolo pol roku. Niekiedy wystepują czerwone plamki na grzybie penisa ( zwlaszcza po seksie ). Urolodzy nic nie pomagaja, zrobione badanie urodynamiczne - prognoza przeszkoda podpecherzowa. Grzybica, choroby weneryczne?? Prosze o opinie :) jaki lekarz moglby pomoc? Dermatolog, Wenerolog, Neurolog ? (2 Urologow nic nie pomoglo)

Lek. Tomasz Budlewski

Opis może wskazywać na zmiany grzybicze konieczna wizyta u dermatologa