Co robić, gdy chłopak mnie bije?

Witam mam problem nie wiem jak zacząć ale boję się poprosić rodziców o pomoc od roku bije mnie chlopak z którym mieszkam już 3 lata .zawsze im mowie że u mnie jest wszystko dobrze . Rodzice mieszkają w Holandii wczoraj w sumie już narzeczony wyrzucił mnie z domu bez butów kurtki żadnych rzeczy chciałabym się wyprowadzić od niego ale nie mam do kad nie mam gdzie . A boję się porozmawiać z rodzicami

To co się dzieje w Pani relacji to przemoc. Czasem trudno odejść, samodzielnie podjąć taką decyzję. Na pewno jest Pani trudno. Proszę zadzwonić do najbliższego Ośrodka Pomocy Społecznej lub na telefon zaufania Niebieskiej Linii, tam na pewno Pani pomogą i nie zostawiają z kłopotem samą. Wszystkiego dobrego życzę. Joanna Marciniak