Co robić z bólem stawu skroniowo-żuchwowego?

Dzień dobry.od sierpnia boli mnie staw skroniowo - żuchwowy . Ból przy uchu lewy cały czas. Jak to wyleczyć szukam pomocy ? Milan RTG wszystkie zęby zdrowe. Wada zgryzu i brak górnicy 6. Zaleczenia od dentysty szyna relaksacyjna górne żeby bruksizm . Od września rehabilitacja ból cały czas jest momentami bardzo silny. Leki przeciwbólowe cały czas przez pół roku. . Teraz przy silnym bólu. Tomografia zwyrodnienie krążka stawowego . Proszę o pomoc bo z tym bólem nie idzie . Jestem załamana
KOBIETA, 37 LAT 11 miesięcy temu

Bez wizyty w gabinecie ciężko ocenić bo jest wiele rodzajów szyn i niekiedy inny rodzaj jest w stanie pomóc. Czasami trzeba leczyć ortodontycznie bo napisała Pani że jest wada zgryzu.