Co stosować na ranę po usunięciu odcisku na stopie?

witam mam problem z palcem po usunieciu chirurgicznym odcisku na palcu stopy,minelo juz dwa tygodnie .palec sie goi bardzo wolno a przy tym jest opuchniety mam problem z noszeniem obuwia a musze wrocic do pracy b o lekarz powiedzial ze wszystko ok momo ze tam mam sztywne obuwie ochronne z metalowymi noskami...kupilam juz nawet masc maxibiotic by sobie pomoc ale sie palec czerwieni i nie wiem juz co robic..czy dam rade w pracy czy ta pouchlizna zejdzie by moc chodzic normalnie i nosic buty

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest konsultacja lekarza chirurga najlepiej wykonującego zabieg , być może będzie konieczność ponownego oczyszczenia ramy