Co zrobić, żeby ból barku był mniejszy?

Przewróciłem się i dosyć mocno ubiłem barek dokładnie w sobotę.Na drugi dzień mocny ból nie mogłem podnieść ręki a zwłaszcza na wysokości serca w prawą rękę.Smaruję masciami przeciwbólowymi ale niestety za bardzo nie pomaga.Jestem zagranica w pracy i troche mam problem.Proszę o pomoc co robić zeby ból był mniejszy.Z góry dziękuję.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli stosowane leki p/bólowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, powinien Pana zbadać lekarz.