Co zrobić żeby schudnąć ale mieć duże i widoczne mięśnie?

Dzień Dobry. Mam 18 lat i ważę 64kg , trenuje piłkę ręczną.Trenuje 5 razy w tygodniu w czym wtorek , środa i czwartek mamy po 2 treningi dziennie a poniedziałek i piątek 1 treningi. Trwają one 1,5h. W tym dwa razy trening siłowy(siłownia) np wtorek ciężka a czwartek dynaiczna lżejsza. Oraz dwa treningi biegowe. Raz plyometria. Co mam zrobić jak trenuje bardzo intnsywnie ja moja waga jest bardzo duża i na nogach oraz brzuchu nie widzę wogule mięsni mam wraznie , że jest tam sam tłuszcz. Co zrobić żeby schudnąc ale mieć duże i widoczne mięsnie?

Szanowna Pani, nie jestem w stanie pomóc. Proszę zaczerpnąć pomocy trenera personalnego