Ćwiczenia fizyczne i nadużywanie alkoholu a rozmiar penisa

Mam 18 lat od 14 lat zacząłem ćwiczyć na siłowni czy przez wysiłek fizyczny może zmniejszyć sie mój penis mam w zwodzie 14 cm czy mój penis rozwija sie dobrze ? Czy w moim wieku może mój penis jeszcze urosnąć ? Od 16 lat zacząłem nadużywać alkoholu cz to może być przez to ? Czy są jakieś ćwiczenia lub tabletki na powiększenie?

Istotnym problemem może być u Pana właśnie nadużywanie alkoholu. Jeśli chodzi o rozmiary to nie trzeba się - nie odbiega od średniej. Natomiast niewielu panów zdaje sobie sprawę, że nadużywanie alkoholu może prowadzić do impotencji.