Częstoskurcz serca a uprawianie sportu

Witam. Mam 18 lat i przy pierwszym holterze w nocy jak spałem wystąpił u mnie częstoskurcz komorowy. Trwał 3 sek. Było około 190 odbić na minutę. Robiono mi badania na jakąś wadę serca i NIE MAM nic. Miałem badania na zespół Brugadów i również jej nie mam. Miałem kilka holterów później i wszystkie wyszło prawidłowo, a sam nigdy w życiu nie czułem, że coś się dzieje. Trenuje w piłke od 6 lat i chciałem się dowiedzieć czy mogę dalej grać ? BEZ WADY SERCA Z 1 CZĘSTOSKURCZEM MAŁYM I GRAĆ NIE MOGE ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
O możliwość kontynuowania wyczynowego uprawiania sportu proszę zapytać lekarza prowadzącego podczas następnej wizyty kontrolnej.