Częstsze wybudzania w nocy u dziecka po mleku modyfikowanym

Witam, mam 4 miesięczną córkę. Niedawno przeszłyśmy na mleko modyfikowane - bebilon pepti, poniwaz Mała ma alergię. W nocy dziecko je co 2-2,5h 120-150 ml mleka. Podobno dzieci są bardziej syte po sztucznym mleku. Ona jednak budzi się częściej niz podczas karmienia piersią. Czy to normalne? dziekuję za odpowiedz. pozdrawiam,

Milena Lubowicz

Generalnie zwykle tak jest, jak Pani pisze, ale jak wiadomo dzieci są różne. Może córka potrzebuje większej objętości mleka. A może po prostu musi się do niego przyzwyczaić.
Pozdrawiam