Czy

Dzien Dobry. Bylam pacjentem przychodni substytucyjnej, pilam metadon 2 lata. Jestem w trakcie odstawienia. 3 dni po wyzerowaniu zero snu. Czy moge wziasc te tabletki zeby nie wplywaly otumaniajaco. Pracuje i niechce rano byc "zakrecona". Czy melperon 25 mg to lek typowo nasenny czy ma dzialanie nasenne???

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią do zaaplikowania na sen naturalnej, nie uzależniającej, rekomendowanej Melatoniny, dostępnej w aptece (w porozumieniu z farmaceutą).

Życzę Pani tylko regenerującego snu,
Irena Mielnik-Madej