Czy ból brzucha może być związany z ciążą?

Witam. Od prawie roku staramy się z narzeczonym o dziecko. Okres zawsze dostawałam 3-4 dni po terminie, ale teraz spóźnia mi się 10 dni. Poza tym prawie codziennie rano mam ostre biegunki i bóle brzucha oraz nudności. Czy to może być ciąża?
ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam.

Wymienione objawy mogą towarzyszyć ciąży, zwłaszcza początkowej fazie. Nie są jednak podstawą do jej rozpoznania. W przypadku wątpliwości wskazana jest wizyta u ginekologa, który zleci odpowiednie badania, na podstawie wyników których będzie możliwa odpowiedź na Pani pytanie.
Pozdrawiam