Czy brązowe plamienia mogą mieć związek z poziomem prolaktyny?

Witam. Mam taki problem po skończonym okresie 31.12 przez 2dni było wszystko w porządku niestety później zaczęły się losowe krwawienia i brązowy śluz i utrzymuje się do dnia dzisiejszego, ale bez krwawienia. Mam również spuchnięte piersi i obolałe, tak jak podczas okresu. Od skończenia okresu współżyłam 2razy zawsze z zabezpieczeniem. Czy może mieć to związek z prolaktyną którą miałam kiedyś podwyższoną?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie oznaczyć pOziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa bez względu na wynik