Czy dobrze zrobiłam odstawiając tabletki czy powinnam pójść do ginekologa?

Witam. 2 miesiące temu zapomniałam 3 tabletek i wzięłam je wszystkiego jednego dnia, nie dostałam krwawienia w tych 7 dniach i zrobiłam test żeby być pewna ze nie jestem w ciąży, zaczelam nowe opakowanie tym razem tez nie wzięłam 2 tabletek i jednego dnia wzięłam 2 znów nie miałam krwawienia w 7 dniach przerwy zrobiłam test i nie jestem w ciąży. Postanowiłam odstawić tabletki i poczekać na prawdziwy okres, czy to dobrze? Czy lepiej iść do ginekologa?

Szanowna Pani, proszę rozważyć inną metodę antykoncepcji ze względu na brak systematyczności