Czy istnieje lek na padaczkę bez levetiracetamu?

Mam bardzo chorego ojca na pęcherzycę, teraz dostał padaczkę, Pęcherzyce powoduje lek z zawartością levetiracetamu (Levebon) Czy istnieje lek na padaczkę bez tego levetiracetamu? Błagam o pomoc

Dr n. med. MaĹgorzata Ĺwierkocka

Witam , levetiracetam to tylko jeden z wielu leków stosowanych w leczeniu padaczki . W przypadku wystąpienia skutków ubocznych konieczna i możliwa jest zmiana leku pod kontrolą leczącego neurologa. Prosze pilnie skontaktować sie z leczącym Ojca neurologiem, który podejmie decyzje o zmianie leczenia i dobierze odpowiedni lek.
Pozdrawiam serdecznie

Witam!
Lewetiracetam jest jednym z leków przeciwpadaczkowych, istnieje ich cały wachlarz, lecz leczeniem, w tym doborem leków powinien się zająć lekarz leczący Pańskiego ojca! Nawet lekarze nie powinni leczyć swoich rodzin - brak obiektywnego spojrzenia! Proszę polegać na lekarzu leczącym!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.