Czy ja kiedyś schudnę?

Mam na imię Milena i mam 15 lat. Mam chłopaka, który często powtarza, że powinnam schudnąć... Próbowałam już wszystkiego... ale nic mi nie pomaga, muszę koniecznie schudnąć, bo nie mieszczę się w żadne fajnie ciuchy;[ i chcę wyglądać tak jak kiedyś. Proszę koniecznie o jakąś pomoc, bo mam dość tego brzucha... Proszę także o jakiś plan, jak powinnam się odżywiać... PS Jestem wegetarianką ;]

Witam,

Nie podałaś żadnych informacji dotyczących Twojego wzrostu i masy ciała oraz przykładowego jadłospisu, dlatego trudno jest mi określić, czy masz nadwagę i czy Twój sposób odżywiania jest prawidłowy, czy też nie. Potrzebuję więcej informacji.

Pozdrawiam.