Czy jest szansa, że będzie z tego zdrowa ciąża?

Ostatni @15.02 cykle 32dniowe.piątek byłam u lekarza powiedziała ze jest pęcherzyk(kilka dni wcześniej nie było)ale ma tylko 3,7mm i to za mało wczoraj po 3dnaich znów byłam i był pęcherzyk4,8mm wiec rośnie za wolno?a lekarz mówi ze słychać szmer bicia serca!jak to możliwe?przeciez jest za mały.. powinnam być chyba na końcu 5 tyg ? Pęcherzyk 5mm? Tak mi smutno :(:( jest szansa ze będzie z tego zdrowa ciaza ? Co robić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i udac się do lekarza ginekologa ponownie