Czy jest szansa, że miesiączka nie nadejdzie?

Witam. Za 2 tyg (22.04) wylatuje w długą podróż do tropikow. Przypada wtedy miesiączka (poprzednia zaczęła sie 19.03 trwa 7dni). Podczas ostatniej menstruacji pękł mi torbiel 7cm więc tabletki były wykluczone. 5.04 bylam na kontroli u lekarza, wszystko ok. Dostalam evre która dzisiaj odkleilam z powodu reakcji alergicznej. Okres musze opóźnić, bo to wakacje zycia. Mam receptę na sidratelle lub zamiannik evry w tabletkach. Co kupic? Jest szansa ze okresu nie będzie? To prawie srodek cyklu :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza ginekologa i przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw