Czy jeżeli pierwszą ciążę miałam zagrożoną to w drugiej może być tak samo?

Czy jeżeli pierwszą ciążę miałam zagrożona to w drugiej może byc tak samo?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani żadnych konkretnych informacji na temat pierwszej ciąży, co stanowiło zagrożenie, więc nie da się określić, czy dany czynnik powróci w kolejnej ciąży. Proszę porozmawiać z ginekologiem, który prowadził pierwszą ciążę, on będzie wiedział, jaki problem wtedy wystąpił i na pewno ułatwi to prowadzenie drugiej ciąży.