Plamienia w ciąży a ciąża pozamaciczna

Witam jestesm w 7 tygodniu ciąży dzis jest 20 dzien moich plamien i czasem krwawień, czy ciąża może być zagrożona, czyli pozamaciczna?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Plamienia a tym bardziej krwawienia są bezwzględnymi wskazaniami aby monitorować ciążę bardzo dokładnie. Nie jestem w stanie określić dokładnie przyczyny krwawień ale z pewnością może to oznaczać iż ciąża jest zagrożona. Proszę koniecznie udać się do lekarza.