Czy kobietą starając się o dziecko może pić ocet jabłkowy?

Czy kobietą starając się o dziecko może pić ocet jabłkowy? Czy też i w ciąży kobieta może pić ocet jabłkowy? Czy ocet jabłkowy jest zdrowy i na co służy, jakie są jego właściwości? Dziękuję za odp. Małgosia

Wynika, że z octu jabłkowego już Pani korzysta, więc to co miał zrobić dobrego, już zrobił. radzę go odstawić w ciąży, wystarczy zdrowa dieta. Pozdrawiam

Witam

Ujmę to tak - nie pić, a używać np. do sałatek można jak najbardziej (w symbolicznych ilościach). Inne zastosowanie typu ocet z wodą to metody alternatywne na różne przypadłości.
Szczególnie w ciąży, kiedy żołądek może być podrażniony, "picie" octu może bardzo zaszkodzić.

Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl