Picie octu jabłkowego na odchudzanie

Witam. Chcialabym zapytac czy ocet jablkowy zagraza mojemu zdrowiu? Chcialabym schudnac kilka kg i slyszalam ze jedna lyzeczka octu z woda na czczo wspomaga metabolizm. Czy to jest bezpieczne?jak czesto moge spozywac ocet jabklowy?

Witam serdecznie,

Picie octu jabłkowego z rana rzeczywiście wspomaga metabolizm. Jednak nie można z nim przesadzać ponieważ może podrażnić nasz żołądek. Jeżeli chodzi o to czy on Pani nie zaszkodzi to trudno mi odpowiedzieć konkretnie ponieważ nie znam Pani stanu zdrowia. Ogólnie rzecz biorąc wypijanie octu jabłkowego z umiarem nie szkodzi a wspomaga przemianę materii. Jednak należy pamiętać że niezbędna jest również odpowiednio zbilansowana dieta. Pijąc jedynie ocet nie uzyska Pani wymarzonej sylwetki a jednie może Pani wspomóc dietę.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk