Czy konieczna będzie u mnie zmiana leku na depresję?

Na ostatniej wizycie u psychiatry miesiąc temu lekarz zmienił mi lek na depresje Nexpram 10mg na duloxetine pharma 60 mg.Po miesiącu stosowania czuje że nic mnie nieczeszy i mam brak emocji, brak myśli.Podejrzewam że mam anhedonie wtórna spowodowaną nowych antydepresantem.Czy na kolejnej wizycie mam poprosić o inne leki?I na jaki to ma być najlepiej lek czy mam wrocić do Nexpram 10mg?
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 12 miesięcy temu

Escitalopram (Nexpram) teoretycznie częściej powoduje objawy apatii niż Duloksetyna. 4 tygodnie od zmiany to trochę zbyt krótki okres czasu na zmiane leku - ewentualne decyzje odroczyłbym na 8 tygodni od zmiany leku na duloksetynę.