Czy konieczne jest zwiększenie dawki Trittico?

Lekarz przepisał mi lek Trittico CR na uregulowanie snu i poprawę nastroju. Początkowa dawka 75mg, po kilku dniach zwiększenie do 150mg. Po dawce 75mg sypiam dobrze, rano czuję się lekko zaspany. Czy jest sens zwiększać dawkę do 150mg, skoro połowa dawki przynosi jak na razie efekt?

Lek. Paweł Szadkowski

Powinien się pan stosować do zaleceń lekarza prowadzącego, a w razie wątpliwości omówić z nim dawkowanie.