Czy lot samolotem będzie bezpieczniejszy niż jazda samochodem w 12. tygodniu ciąży?

Czy lot samolotem bedzie bezpieczniejszy niz jazda samochodem ponad 24 godziny plus prom w 12 tyg ciazy i 5 dni??

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Wszelkiego typu tego rodzaju zalecenia można określić po bezpośrednim badaniu pacjenta. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.