Czy moje wyniki insuliny są dobre?

Witam robiłam badania insulina na czczo i godzinę po posiłku. Czy to są dobre wyniki na czczo insulina 13.07 uU/ml godzina po posiłku 14.09 uU/ml nie było normy w poposilkpwych badaniach i nie Wiem czy trzeba iść do lekarza A badania robiłam bo źle się czułam o zdarzały się niedocukrzenia .Nie choruje na cukrzycę.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wszystko zależy od przyjętych norm, dla laboratorium w którym wykonywała Pani ter badania. Radziłbym skonsultować się z diabetologiem.