Czy moje wyniki w 6 tygodniu ciąży to powód do niepokoju?

Witam Ostatnia miesiączka 11 styczen 2019 roku. 20 lutego bylam prywatnie u lekarki gdzie na usg byl prawidlowo zlokalizowany pecherzyk z zoltkiem. Natomiast tydzien pozniej a dokladnie 28 lutego udalam sie do mojego lekarza na nfz i powiedzial ze nie widzi zarodka,a wedlug moich wyliczen powinien to byc koniec 6 tc. Niby tez lekarz widzial tak jakby to byla ciaza mnoga,ale obraz nie do koncu lekarzowi sie podobal. Zrobilam betahcg tak zalecil lekarz w piatek wynosił 14 456 a dzis w niedziele wynosi 14356 lekko beta spadła. Czy jest to powod do niepokoju?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym udać się pilnie na konsultacje do ginekologa. Pozdrawiam.