Czy możliwe jest obumarcie płodu?

Witam. Mam 28lat. Jestem w teoretycznir 8tc od jakis dwoch tyg ustapily mi wszystkie objawy ciazy tzn piersi juz nie bola mdlosci nie mialam wogole. Od kilku dni mam lekkie plemienia na usg wyszlo ze plod ma dopiero 3.3mm co zaniepokoilo lekarza nie mogl stwierdzic czy dziecko zyje bo jest za male i serduszka nie bylo widac. Martwie sie czy moglo dojsc do obumarcia ciazy biore leki na podtrzymanie ale i tak lekko krwawie brzuch pobolewa tylko czasami ale bez zmian tak jak na poczatku bez jakis woekszych boli. Martwie sie czy moglo dojsc do obumarcia plody krwawienia pojawily sie po stosunku z partnerem ale wszelkie objawy zniknely o wiele szybciej

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac się do ginekologa