Czy możliwe, że mój pęcherz moczowy jest podrażniony po przebytej infekcji?

Po infekcji pęcherza moczowego i zastosowania 10-dniowej kuracji antybiotykowej, nadal odczuwam tępe bóle w cewce moczowej i w środku pęcherza. Wyniki badania moczu w normie a mimo to odczuwam dolegliwości. Czy możliwe, że mój pęcherz moczowy jest podrażniony po przebytej infekcji i stąd te dolegliwości? Dodam, że jestem w 12 tygodniu ciąży.

Lek. Katarzyna Szymczak

Podejrzewam że to bardziej objawy spowodowane ciąża, proszę pic dużo wody oraz dodatkowo jakiś suplement z żurawiną. W razie niepokoju sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam