Czy możliwe, że wirusowe zapalenie opon mózgowych powróciło?

Dwa dni temu wyszedłem ze szpitala po wirusiwym zapaleniu opon. W szpitalu byłem 10dni (dwa razy robiona punkcja, na początku i na końcu). Po 10 dniach wyszedłem do domu. Minęły dwa dni i dostałem znowu silnego bólu głowy - dokładnie takiego samego kiedy zaczynała mnie boleć głowa na początku wirusowego zapalenia opon. Czy możliwe jest że wirus wrócił? Czy może jest to efekt przebytej choroby i tak będzie przez najbliższy czas? Co powinienem zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie lub do lekarza pierwszego kontaktu. Najlepiej jak najszybciej. Sądzę że wskazana jest konsultacja neurologa