Czy można jakoś usunąć to zgrubienie przy nosie?

Witam , zostałem uderzony w okolice nosa ostrym przedmiotem i rana nie zrasta się równo ( pozostaje zgrubienie w okolicy zrastania się skóry) czy istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu aby to zgrubienie usunąć w celi zminimalizowania widocznych zmian .

WItam,

Proszę zgłosić się na konsultacje do chirurga plastycznego celem oceny zmiany nosa. Najczęściej należy wykonywać masaże blizny jak i stosować preparaty takie jak maść silikonowa. Jednak szczegółowy plan leczenia powinien być wdrożony po ocenie specjalisty.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Paul